• Новак
Nesun Швајцарија Луксузен Бренд Види Жените Јапонија MIYOTA Кварц Движење на Жените се Гледа од не ' Рѓосувачки Челик Двојката часовник N8501-SW3

Nesun Швајцарија Луксузен Бренд Види Жените Јапонија MIYOTA Кварц Движење на Жените се Гледа од не ' Рѓосувачки

DEN 3531.00
DEN 6924.48
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Види Спецификации Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) Функција, отпорен на Вода Висока цена сооднос Јапонија MIYOTA Кварц Движење/ Sapphire Прозорец Љубовникот Неколку Види 12-Месечна Гаранција

Главните карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
27CM
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Leatherette
Dial Дијаметар:
36mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бренд Име:
Nesun
Број На Модел На:
N8501-SW3
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
6mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Жените
Движење:
Јапонија MIYOTA Кварц Движење

Избор на клиент