• Новак
За Oukitel K6000 Про Екран LCD Екран на Допир за Телефонот Делови За LCD Oukitel k6000 Про Екранот Бесплатен Превозот

За Oukitel K6000 Про Екран LCD Екран на Допир за Телефонот Делови За LCD Oukitel k6000 Про Екранот Бесплатен

DEN 1278.00
DEN 1389.60
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви потреби; Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.Ве молиме не го прифати пратката ако тоа е оштетена па поради тоа не може да побара барање од express компанија.Почитувани руски Пријатели ве Молиме да ни Остават што се Име и презиме, Поради руската Политика и лесно да се царинење .Сите уреди ќе бидат тестирани пред превозот и 100% работи добро.
Тип
Мобилен телефон lcd екрани(LCD дисплеј+екран на допир)
Број На Модел На
За Oukitel K6000 Про
Компатибилен Бренд
За Oukitel
Боја
Црна, бела, Златна
Големина
5.5 инчен
Цена
Фабрика Цена
Производи, Вклучувајќи
1 x
LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието За Oukitel K6000 Про
1 x
Алатки (8 во 1)
1 x
сандак
. Ве молиме да го користите полето за пораки или трговија со датотеки за да ги контактирате за било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа .Отворен спор пред средства за комуникација се откажат од по-продажба на услуги. Ако тоа не може да се користи откако ќе се примени и тестирани, ве Молиме да не грижете се и контактирајте со нас веднаш,ние ќе ви даде задоволни решение.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Бела, Златна
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Компатибилен Бренд:
OUKITEL
Бренд Име:
DCCompras
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
За OUKITEL K6000 Про
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
боја:
Црна,Бела, Златна
Големина На Екранот:
5.5 инчен
Со Мало Пакет:
No
LEADTIME:
1-3 дена
Пакет:
Yes
Употреба:
Мобилен Телефон
Функција:
LCD Дисплеј за Oukitel K6000 Про
функција 1:
Екран LCD За Oukitel K6000 Про
функцијата 2:
Екран на допир LCD Дисплеј за Oukitel K6000 Про
Функција 3:
Екран DisplayFor Oukitel K6000 Про

Избор на клиент