• Новак
НОВИ LCD за SONY SR52E SR62E SR72E SR82E DVD805E SR52 SR62 SR72 SR82 DVD805 камера за видео LCD екранот со допир

НОВИ LCD за SONY SR52E SR62E SR72E SR82E DVD805E SR52 SR62 SR72 SR82 DVD805 камера за видео LCD екранот со

DEN 1161.60
Во достапна форма

Пристапност

Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. број и прашањето на нашата e-mail адреса . За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Бренд Име:
маслиново лист
Број На Модел На:
за SONY SR52E SR62E SR72E SR82E DVD805E SR52 SR62 SR72 SR82 DVD805
Компатибилен Бренд:
за Sony

Избор на клиент