• Новак
6.0 За Nokia Lumia 1320 N1320 Екран На Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

6.0 За Nokia Lumia 1320 N1320 Екран На Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 342.00
DEN 360.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
AQIOU
Екранот:
≥5
Број На Модел На:
За Nokia Lumia 1320 N1320
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За Nokia Lumia 1320 N1320 Екран На Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Избор на клиент