• Новак
7-Простор Лав Слон Був Нордиските Постер На Ѕид Уметност Постери И Отпечатоци Платно Сликарство Ѕид Слики За Детска Соба Дома Декор

7-Простор Лав Слон Був Нордиските Постер На Ѕид Уметност Постери И Отпечатоци Платно Сликарство Ѕид Слики За

DEN 199.00
DEN 284.16
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Дома Декор : Дневна Соба, Спална Соба, Детска Соба, Канцеларија, Кујна
Материјал : Водоотпорен, Никогаш Нема Да Исчезнат, Може Да Се Избрише
Запечатено Пакување : Висока Јачина На Хартија Цевка
Потрошувачите Голема Четири Заштита=Осигура Шопинг
Ако постојат било кој квалитет на проблемот, пакување штета, боја грешка, големина грешка, итн, ве молиме контактирајте со нас за наплата или замена, колку што сте задоволен, ништо не е проблем
1.Нормално цел ќе биде предаден во рок од 1 дена по приемот на уплатата.
2.поради царината, времето итн, со пакетот може да го одложи, понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакет, ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита време
7-Простор Лав Слон Був Нордиските Постер На Ѕид Уметност Постери И Отпечатоци Платно Сликарство Ѕид Слики За Детска Соба Дома Декор
ОПИС : ѕид уметност платно сликарство постери и цртежи на ѕид слики за дневна соба платно уметност Нордиските постер детска соба платно отпечатоци спалната соба поп-арт дома декор

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
боја:
3 КОМПЈУТЕРИ Set Попуст
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
20170802197
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Бренд Име:
7-Простор
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Постер:
постери и цртежи
платно печатење:
ѕид уметност печатење
ѕид слики:
ѕид слики за детска соба
Дома Декор:
нордиските постер
Технологија:
Hd печатење
Пакет:
Валани во Цевка
Материјал:
Памук Платно
Е Прилагодена:
Yes
Dropshipping:
Yes

Избор на клиент