• Новак
4Pcs DMW-BLC12 DMW-BLC12E BLC12 Батерии + USB LCD Апарат за полнење за на Panasonic Lumix DMC-FZ200,FZ300,FZ1000,FZ2500,G5,G6,Г-7,GX8,G85

4Pcs DMW-BLC12 DMW-BLC12E BLC12 Батерии + USB LCD Апарат за полнење за на Panasonic Lumix DMC-FZ200,FZ300,FZ1000,FZ2500,G5,G6,Г-7,GX8,G85

DEN 1697.00
DEN 2121.12
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели.Компатибилни Модели : Lumix DMC-FZ200 Lumix DMC-FZ300 Lumix DMC-FZ1000 Lumix DMC-2500 Lumix DMC-G5 Lumix DMC-G6 Lumix DMC-Г-7 Lumix DMC-GX8 Lumix DMC-G85 Lumix DMC-GH2 Пакетот вклучува : 4x DMW-BLC12 Батерии 1x LCD USB Полнач за батерии 1x USB Кабел 1x Упатство Карактеристики : 1. Се Враќа & Гаранција 1. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Спецификации за LCD USB полнач : Влез : 5 V 1-2 A 10w Излез : 8. ДОБРЕДОЈДЕ
. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена.6 НА 5 W За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме.

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
боја:
Црна
Бренд Име:
Batmax
Број На Модел На:
DMW-BLC12
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
1400mAh
volts:
7.2 V

Избор на клиент