• Новак
30pcs/многу 3.7 V 2600mAh EAIEP Оригинална батерија 18650 li-ion Батерија За ICR18650-26F ICR18650 26F 2600 mAH телефони батерии

30pcs/многу 3.7 V 2600mAh EAIEP Оригинална батерија 18650 li-ion Батерија За ICR18650-26F ICR18650 26F 2600

DEN 2822.00
DEN 4032.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

батерии Батерија 18650 Оригинална Батерија 18650 2600m Ah Li-ion 3.7 v батерии трговија на Големо 30 PCS/многу на Овој Линк е 4 Парчиња Батерија 18650 Објект спецификите Е прилагодено : да Тип : Li-Ion Номиналниот Капацитет : 2600m Ah Број на Модел : 18650 Номинален Напон : 3.7 v Големина : 18*18*65mm Опис на Производот 30 PCS/многу 18650 2600m Ah Li-ion батерија на Стандарден Напон : 3.6 V-3.7 V Полнење Напон : 4.20+/-0.03 V Празнење Отсечени Напон : 3.0 V Висина : 65.0+/-1.0 mm (2.56 во) Референтна Тежина : 47g (1.66 мл) по ќелија Должина : 65mm, со Дијаметар : 18mm Стандарден Капацитет : 2600m Ah+_100mah

Главните карактеристики

Функција:
моќ случај
Капацитетот На Батеријата:
2000-4999mAh
Бренд Име:
antirr
Компатибилен Бренд:
Универзална

Избор на клиент