• Новак
Спортски Ум Автомобил Стил На Автомобил Светилка Веѓа автомобили & мотоцикли Автомобил Налепница Decal За Peugeot 806 автомобил додатоци

Спортски Ум Автомобил Стил На Автомобил Светилка Веѓа автомобили & мотоцикли Автомобил Налепница Decal За Peugeot

DEN 287.52
Во достапна форма

Пристапност

Откине и залепете ја налепницата на вашиот автомобил.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ние нудиме на 1-месец слободна замена. ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
DIY свој личен автомобил. ние ќе ја испрати на предмети наскоро откако вашата уплата е завршен.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Купувачот треба да се обиде да се поднесе daim со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
100% Нов бренд СПОРТСКИ УМ и добар квалитет
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Водоотпорен, Бледнеат-отпорни, самолепливи
Лесно за употреба. Боја Несовпаѓање : 1. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Лесно чистење & одржување.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Главните карактеристики

Големина:
11.4 x 3.2 inches, 13.8 x 3.8 inches, 15.7 x 4.3 inches, 22.8 x 6.3 inches
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
3.2inch
Објектот Должина:
11.4inch
Објектот Висина:
0.01inch
Модел:
ОЕМ
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
SMP6-20
Бренд Име:
спортски ум
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на клиент