• Новак
THIKIN Ранец Женски Мали Патување Ранци за Девојки Училиште Торба 3D Симпатична Мачка Куче Мини СТП Кожа Mochila Стил Плажа Tote Торба

THIKIN Ранец Женски Мали Патување Ранци за Девојки Училиште Торба 3D Симпатична Мачка Куче Мини СТП Кожа Mochila

DEN 864.00
DEN 1727.52
-50 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за y
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и услуга. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.ве молиме во вид преовладува.
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Се Справи Со/На Рака Тип:
Тешко Се Справи Со
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
z401
Бренд Име:
ThiKin
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
PU
Стил:
Preppy Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
предмети:
Стп ранец/ училиште торба/ рамо торби/Rucksack
Стил:
Мали Жените СТП Кожа Backapacks
Големина:
23.5*20.5*10 cm
понуда:
Трговија На Големо/Dropshipping
Име:
Моден Жените Мини String Knapsack Торба Чанта
Повеќенаменски:
Патување,Лаптоп,Училиште,Пешачење, Отворено, Надвор, Неврзан
дизајн:
животно, цветни печатење ранец за тинејџер девојки
Стил 2:
Мода/Корејски Стил/Harajuku Стил
Добредојде:
Нарачана

Избор на клиент