• Новак
Фауима Hamsa Рака Микро Отвори CZ Циркони Pendant, Злато/Сребрена Electroplated Кубни Циркон Отвори Spacer Монистра,MY1802

Фауима Hamsa Рака Микро Отвори CZ Циркони Pendant, Злато/Сребрена Electroplated Кубни Циркон Отвори Spacer

DEN 908.00
DEN 955.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Фауима Hamsa Рака Микро Отвори CZ Циркони Pendant
Големина : Прибл 22mm
Метал Крај : Злато/Siver Позлатен
Производот Се Покаже
Превозот начин
1. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
MARUCOL
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
MY1802
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар

Избор на клиент