• Новак
LYDBAOBO 1PC 36CM Симпатична Слатка Масти Shiba Inu Куче Кадифен Полнети Памук Перница Кадифен Куче Играчка Добар Квалитет Специјален Подарок За Бебето Деца

LYDBAOBO 1PC 36CM Симпатична Слатка Масти Shiba Inu Куче Кадифен Полнети Памук Перница Кадифен Куче Играчка

DEN 503.52
Во достапна форма

Пристапност


Почитувани Купувачи, Треба Да Се Знае Масажа За Играчка :
Играчка Големина : 36cm
Состојба : 100% нов и висок квалитет
Материјал : кадифен и pp памук
Пакет : 1 компјутер во еден пакет.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип:
Перница/Перница
Број На Модел На:
A32
Предупредување:
NO
Животни:
Куче
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
LYDBAOBO
Форма:
Куче

Избор на клиент