• Новак
Бои На Животните Куче Постер Платно Слики Ѕид Уметност Маслото На Платно За Дневна Соба Формулиран И Со Рамка

Бои На Животните Куче Постер Платно Слики Ѕид Уметност Маслото На Платно За Дневна Соба Формулиран И Со Рамка

DEN 270.72
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm, 40x60 40x80 40x100cm
боја:
БЕЗ РАМКА, РАМКА СО
Стил:
Апстракт
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Животните
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
P3-10
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Име:
ПЛАТНО СЛИКАЊЕ ПЕЈЗАЖ СЛИКАРСТВО,ЅИД УМЕТНОСТ СЛИКАРСТВО
името на еден:
МАСЛОТО,ПЛАТНО МАСЛОТО, СЛИКАРСТВО ПЛАТНО
име два:
ДЕКОРАЦИЈА СЛИКАРСТВО,УМЕТНОСТ, СЛИКАРСТВО,ПАУН
Големина:
30x40cmx2+30x60cmx2+30x80cm
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент