• Новак
Секси 2018 Вистински Пром Фустани Долг Длабоко V Деколте Резервоарот Chiffon Pleat Обвиткан Backless А-Линија Формално Вечер Партија Облечи за Жени

Секси 2018 Вистински Пром Фустани Долг Длабоко V Деколте Резервоарот Chiffon Pleat Обвиткан Backless А-Линија

DEN 5993.00
DEN 7050.24
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Предмети треба да се врати во неговата оригинална состојба без знаци на истрошеност, солза или мирис;
4. Откако заврши ние ќе ги детални фотографии и e-mail нив да можете да ги провери advancely, тогаш
прати подготвени фустани за вас.Половината : _cm
3)." Сепак, сличноста може да биде до 90% или повеќе од 95% за повеќето фустани.
Ние ќе го направи фустан нека сте задоволни,ако имате било какви прашања или барање, ве Молам дозволете ми да знам со порака или контактирајте ме на линија. Можете да ни испратите
слики, модели, дури и скици на вашиот дизајн на други стилови ви се допаѓа, и ние ќе го направи реплики од страна на вашиот
спецификации.Armseye : _cm
3).
Сите се облекуваат во нашата продавница , тоа може да биде Обичај прави големината и бојата на кожата , љубезно не грижете се за тоа .Во точка сама по себе не содржи никакви додатоци како што се ракавици,свадбен превез,petticoat или чантата, шапка,или hairband што е прикажано на сликата, ако е потребно, треба да се плати за таа одделно. Pls контактирајте со нас во рок од 2 дена (48 часа) по приемот на пратката држава и проблемот на предмети и причина за враќање;
3. Пријателски Прашува :
1).Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не гарантираме дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите на нашата онлајн продавница.Биста : _cm
2).Боја : _(изберете од нашите боја шема или исто како слика боја)
2.

Главните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat
Воз:
Понесете Воз
Број На Модел На:
2018
Моден Елемент:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Резервоар
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија

Избор на клиент