• Новак
Alexzendra Сина Chiffon Долго Beaded Линија Пром Фустани Кристали Еден Рамо Вечер Фустани Партија Облечи

Alexzendra Сина Chiffon Долго Beaded Линија Пром Фустани Кристали Еден Рамо Вечер Фустани Партија Облечи

DEN 6264.00
DEN 6960.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

)
Враќање & Размена На Барања
Производот мора да биде unworn и во оригинална состојба, дури и откако се обиде на за одговара и големина.
Нема Враќање : Носи, Миризливи, Измени или без оригинален Бренд&Етикети.Арм Должина = CM/Инчи 11. Овие трошоци не продавачот одговорност. Исто така ги продаваат некои свадба accessaries како што булчински јакна, свадба превези, ракавици, petticoat и така натаму. Половината = CM/3 Инчи.
Не се вклопуваат за вас(со погрешна големина), квалитетот проблем
Нема Враќање : Сопствени-направи Мал или Плус Големина и Направени за да ги Спецификација.
Како што е меѓународниот превозот услуга, време на испорака и поштенски се разликуваат од различни региони. од нашите Боја Шема) : Боја НЕМА. Биста = CM/2 Инчи. Брадавица да Брадавица = CM/9 Инчи. Природна Висина без Чевли = CM/7 Инчи.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ви благодариме за трошење на вашето време за посета на нашите објекти. Ние сме првата стапка дизајнер и висок technic и многу внимателни работници.
Ние сме професионални свадба & вечер фустан дизајн и производство на компанијата во Кина.

Главните карактеристики

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Pleat,Кристално
Бренд Име:
Alexzendra
Воз:
Понесете Воз
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Број На Модел На:
M1130
Ткаенина Тип:
Chiffon
Моден Елемент:
Бонбони боја
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Деколте:
Едно Рамо

Избор на клиент