• Новак
50Pcs Беж Кеси Белешки Смола Декорација Занаети Монистра Рамка Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци

50Pcs Беж Кеси Белешки Смола Декорација Занаети Монистра Рамка Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments

DEN 150.00
DEN 294.72
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 17x15mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 50 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0628

Главните карактеристики

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H0628
Големина:
17x15mm

Избор на клиент