• Новак
Африкански Памук Швајцарската Voile Чипка Ткаенина Висок Квалитет Со Камења Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија африкански чипка ткаенина CLP-356

Африкански Памук Швајцарската Voile Чипка Ткаенина Висок Квалитет Со Камења Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија

DEN 3204.00
DEN 4272.00
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Продажба-по Услуга :
Ние нудиме инстант 3 дена политика на враќање,ако стока имаат било каква штета,ве молиме ни e-mail на слики,ќе испрати нов сет веднаш штом ќе може да.Ако стоката не е задоволен,да ја прифатиме наплата или да го промените,но стоката треба да се чува во оригиналното пакување не се користи,превозот и ракувањето цена да не се враќа.
Ние имаме многу дизајни за вашиот референца, pls слободно контактирајте со нас за повеќе дизајни.Ние ќе се вратам на вас во рамките на 24hours.
Африкански Памук Швајцарската Voile Чипка Ткаенина Висок Квалитет Со Камења Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија африкански чипка ткаенина CLP-356
1.Минимална цел : 150 метри на секоја боја.
Повеќе производи pls ја посетите веб страната :
.Пакување : 5y или 15 y пакување
4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPS-от
5.
Производи покаже :
Убавината покаже :
Плаќање :
Т/T,Wester Union,Money Gram, Paypal се исто така прифатливо.Ширина : 51"~52" ширина
3.
Превозот :
Превозот е потполно бесплатно . Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизајн. Голема количина на свежа акции се снабдува секој месец да се исполнат и на веледрогеријата и мало цел барања.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Ширина:
50/52
is_customized:
Yes
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
CLP-356
Ткаенина Тип:
Памук
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Вез чипка со sequins
Употреба:
крпа, униформа, партија, свадба, се облекуваат
Пакет:
5 метри по торба
Трговија на големо MOQ:
150 метри
испорака:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX
време на испорака:
3-5 дена
начин на плаќање:
западниот, пари грам, банкарски трансфер
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиент