• Новак
Компатибилен Проектор светилки сијалица, PK-L2210U со станбен за JVC DLA-X70RBU/DLA-X90RBU/DLA-X30BU

Компатибилен Проектор светилки сијалица, PK-L2210U со станбен за JVC DLA-X70RBU/DLA-X90RBU/DLA-X30BU

DEN 1596.00
DEN 1680.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Компатибилен голи светилка (CB) Оригинални голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHB Ние го прифатат Плаќање како што е подолу превозот chiana пост /EPACKET/DHL/UPS-от,Fedex, итн Адаптација места производи ние снабдување за проектор додатоци се : - Боја Тркала, Главното Напојување, Главниот Одбор, LCD Панел, Проектор Леќа, Оптички Мотор, Светло во Тунелот, Далечински Управувач, DMD Чип Тоа е нашата чест да соработуваат со вас! Било какви прашања, ве молиме контактирајте со мене во вашето слободно време! Ви благодариме!
. Оригиналниот светилка со домување (OWH/GLM/OEM) 3.
Компатибилен Проектор светилки сијалица, PK-L2210 U со станбен за JVC DLA-X70 RBU/DLA-X90 RBU/DLA-X30 BU
Детален Опис Тип Компатибилен светилка со домување(CWH/ML/CM) Модел PK-L2210 U Wattage HSCR200 W 50*50 Примена на проектор
DLA-VS2100/DLA-VS2100 NL/DLA-X30/DLA-X30 BU DLA-X70 R/DLA-X70 RBU/DLA-X90 R/DLA-X90 RBU Живот време 1500-2000hrs Испорака ФОБ Гуангжу страна на курирската служба DHL.FEDEX и така натаму Гаранција 120day
Производ прикажување слики Пакет фотографии Нашата компанија е специјализирана во маркетинг на проектор светилки и проектор прибор за повеќе од 10 години. Оригиналниот со модул(НП/OLM) 2. Компатибилен светилка со домување(CWH/ML/CM) 5.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
pk-l2210u
Бренд Име:
SIMUSA
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Траење на живот:
2000-3000
Номинална моќност:
NSHA230W
Гаранција:
120days

Избор на клиент