• Новак
Гроздобер лофт арт деко, стакло, железо pendant светлината LED E27 со 5 бои за ресторан/дневната соба/спалната соба/кафе/трпезариска соба/канцеларија

Гроздобер лофт арт деко, стакло, железо pendant светлината LED E27 со 5 бои за ресторан/дневната соба/спалната

DEN 2408.00
DEN 3391.20
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави.
Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Ние може да обезбеди фактура за вредноста која треба. ПРЕДУПРЕДУВАЊА : 1.11,Pls се разбере. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Кога распакување, да се биде внимателен да не се повлече со жици како лоша
конекцијата може да резултат. За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на која ова
тела ќе бидат монтирани е правилно спроведен на структурните член на зградата. * Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали * 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо! Внимание : НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР. Сите жици се поврзани. Царина
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака дека колку што треба ни да пишувам за декларираната вредност,откако ќе го поставите цел,
ако ние го напишете премногу висока исто како и на трошоците ќе се вистински платени за ламба ,можеби ќе треба да плаќате Царина од царинската afteryou примена на стоки.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Абажур Боја:
Сребрена,Зелена,Златна,Бела
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип:
E27
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Напон:
90-260V
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Материјал:
Стакло Камен
Број На Модел На:
YY-PDK271
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
Newrays
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Заврши:
Стакло
Техника:
Стакло
Стил:
Мансарда,земја,арт деко,гроздобер,дома деко,Европа,земја
боја:
Избриши/златниот/сребрена/зелена/бела
Примена:
трпезариска соба/спалната соба/ресторан/дневна соба/канцеларија/кафе/хотел

Избор на клиент