• Новак
DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Usopp Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни Декорација

DCTAL ЕДНО ПАРЧЕ Usopp Decal Јапонски Цртан филм Ѕид Налепница Винил Decal Оркестарот Дома Декоративни Декорација

DEN 437.00
DEN 624.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

ако сакате повеќе информации за производот вака ,pls кликнете на сликата како што е подолу. - Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент.
Ѕид Уметност Decorati на Винил Decal Налепница Инсталирате Област : decals можат да се применат на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Плакари, Пластични, Метални, Плочки итн. Pls donot се грижите за ништо. - Примена decals на трнлив површината ќе биде малку потешко. - Ве МОЛИМЕ да направите белешка во Забелешка полето за пораки во врска со ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР (можете да најдете бои под сликата на објектот) кога ќе се плаќаат за објект, за СЕКОЈ ОБЈЕКТ Е УНИКАТЕН НЕ МОЖЕ да СЕ НАЈДЕ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ, ТОА Е САМО ЕДНА СОЛИДНА БОЈА, ВТОРАТА БОЈА на ВНАТРЕШНОСТА Е БОЈАТА НА ВАШИОТ ЅИД ТОА се ГЛЕДА на НАЧИНОТ на кој ПОВЕЌЕ КУЛЕР ЖИВ !!! Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!! Инаку бојата прикажани во листата, ќе биде предаден. И сите големина и боја се во парк. - Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом. Стоката е со добар квалитет . НИ 12 / парче НАС 16 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НАС 15 / парче НАС 12 / парче НАС 16 / парче НАС 15 / парче НИ 5 / парче НАС 12 / парче НАС 16 / парче НИ 23 / парче НАС 12 / парче НИ 29 / парче НАС 12 / парче НАС 12 / парче НАС 9 / парче НАС 13 / парче НАС 12 / парче НИ 5 / парче НАС 12 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НАС 12 / парче НАС 12 / парче НАС 17 / парче НАС 14 / парче НАС 12 / парче НАС 13 / парче НАС 19 / парче.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Златна, Зелена, Розова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова
Големина:
51x110cm, 69x150cm, 37x80cm, 58x126cm, 27x58cm
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид,Прозорец Налепници
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
DCTAL
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Едно парче 1008

Избор на клиент