• Новак
1Pair Мотор LED U7 Фарови со switch 12V Висока Осветленост Мотор центарот на вниманието Мото Возење Главата Светла Декоративни ламби

1Pair Мотор LED U7 Фарови со switch 12V Висока Осветленост Мотор центарот на вниманието Мото Возење Главата

DEN 1199.00
DEN 1498.56
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Технички Параметри : Светло Моќ : 125 W Актуелната власт : 8~Светлина 12 W функција : горна греда, ниска зрак, флеш Работна Температура : -40-40 степен centigrade Прозрачна Флукс : 3000 LM LED Боја Температура : 6000k-7000k Влезен Напон : 12 V-80 V DC Материјал : зајакнување на алуминиум легура Опсег : 200 метри
Тежина : 680g водоотпорен : IP68 Црвено Жица Позитивни & Црна Жица Негативни Универзална одговара за велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони, брод. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
1 Pair Мотор LED U7 Фарови со switch 12 V 125 W Висока осветленост Мотор центарот на вниманието Мото Возење Главата Светла Декоративни Ламби
Почитувани Клиенти, pls имајте на ум дека ние ги користиме на вистински САД се увезуваат U7 Led диоди , не се лажни оние во некои други продавници, може да ви се евтини наредби од нив, но тие може да't осигурете се повеќе од нас, по потоа, бидејќи сметаме квалитетот и нашиот углед во прв план. боја : школка во боја : црна светла боја : бела Демонот очи во боја : црвена ангел очи во боја : сина, црвена, зелена, бела, жолта Светлата се вклучуваат главните светла, ангелот светлата и демонот светла answer : ___________________________ NOTE : кога да го државата, појава на сина, црвена, зелена.

Главните карактеристики

Температура На Боја:
6000K
Напон:
12V
Извор На Светлина:
LED
Бренд Име:
Huiermeimi
Lumens:
3000Lm
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Wattage:
125W
Име на производ:
Мотоцикл фарови
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Опсег:
200 метри
Температура На Боја:
6000K~7000K
Wattage:
висока зрачна
Напон:
12V-80V DC
Прозрачна Флукс:
висока зрачна
Демонот очи во боја:
Црвена

Избор на клиент