• Новак
Денот на планетата земја 2018 Мажите Бела Зелена маица Елка Уметност Дизајн Семејство Писмо Цртан филм Блузи О Вратот Фитнес Tee Кошула

Денот на планетата земја 2018 Мажите Бела Зелена маица Елка Уметност Дизајн Семејство Писмо Цртан филм Блузи

DEN 599.00
DEN 950.40
-37 %
Во достапна форма

Пристапност


Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена.
Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена
5. Ние може да се печати секоја шема или буква што ја сакате на маици.
Добредојдовте на нашата продавница. Ние не ќе ја напушти нашата infromation во парцели за капка превозот наредби.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена.
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме. Ние може да обезбеди производот слики за вас. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Стил:
Повик
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина, Не Исчезнат
Бои:
Црна,Морнарско Сина,Бела,Жолта,Сина,Црвена,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
Број На Модел На:
MO1YYEarth Ден 2018

Избор на клиент