• Новак
Нови Doberman Pinscher Ѓердан Трендовски Стил Doberman Pinscher Pendant Ѓердан Жените Милениче Накит Мода Животинско Куче Накит

Нови Doberman Pinscher Ѓердан Трендовски Стил Doberman Pinscher Pendant Ѓердан Жените Милениче Накит Мода Животинско

DEN 618.00
DEN 1103.52
-44 %
Во достапна форма

Пристапност


Купувачот Известување
Сите ѓердани може да се меша бои,сите ѓердани имаат акции.Тука можете да се откажат превозот и мало.Доколку купите повеќе,ние може да ви даде најдобри попуст и бесплатна испорака страна на курирската служба DHL,Fedex, итн.
Подетални Информации и Вистински слик

Главните карактеристики

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
28*18mm
Број На Модел На:
N10
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Синџир Тип:
Линк Синџир

Избор на клиент