• Новак
2017 Нови Погласни Измамник селотејп За Sony Xperia Z3 Ѕвончето Водоотпорен Лепак За SONY Z3 Модул Лепак На Главниот Flex Кабел

2017 Нови Погласни Измамник селотејп За Sony Xperia Z3 Ѕвончето Водоотпорен Лепак За SONY Z3 Модул Лепак На

DEN 72.00
DEN 85.92
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


За да се одржи контролата на Квалитетот не ние лично се врши увид за секој објект пред да shippment.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1. Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони/мобилни телефони,
па само ги купите овој објект, ако знаеш како да го инсталирате. Ние сме откриен производ се добро , а потоа се испраќа до post office
5), Бидејќи производот е потрошен материјал, ако се користи, не постои начин да се врати
па јас предлагам да го проверат квалитетот на прво кога ќе го добиете пакет
ако имате какви било проблеми ,ве молиме контактирајте со нас на прво(ве молиме не го користи )
ако сте го користеле , ние мислиме дека производот е добро ,ќе може да не размена или да го вратите
Внимание
Зошто цената не е исто?
бидејќи Количеството не е исто
ве молиме да го изберат правото на квантитетот
ако не се разбере ,ве молиме контактирајте со нас пред плаќање
ако цел ,се мисли дека ќе се разбере ценовник
Ви благодариме !
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Delievery време : EMS : 5-15days.ние прифаќаме : westernunion
3.
Deliever време на Russion
Добри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 30-45days
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Ако ни e-mail и не heara одговор .Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина.парите се депонирани сигурно во вашата сметка.
Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
2.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.

Главните карактеристики

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За Sony Xperia z3 L55W 3G Верзија
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
мини цел:
1pcs (може да се избере сет 1)
користат за:
Sony Xperia z3 L55W 3G Верзија
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитет:
најдобар квалитет
Количина:
ве молиме Количество на цел

Избор на клиент