• Новак
LOMVUM Електрични Клуч Ракав Клуч Ratchet Клуч Авто Поправка на Хардвер Камион Хексадецимален месо тело Влијание Приклучок Адаптер

LOMVUM Електрични Клуч Ракав Клуч Ratchet Клуч Авто Поправка на Хардвер Камион Хексадецимален месо тело Влијание

DEN 1463.00
DEN 1784.16
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

LOMVUM Електрични Клуч Ракав Клуч Ratchet Клуч Авто Поправка на Хардвер Камион Хексадецимален месо тело Влијание Приклучок Адаптер Краток Приклучок 9 PCS 24*78mm +22*78mm +21*78mm +20*78mm +19*78mm +18*78mm +17*78mm +16*78mm +14*78mm Долго Грло 4 PCS 24*200mm +22*200mm +19*200mm +18*200mm
Спецификации за Избор На клуч за успехот со приклучок за клуч е шема за појавување на : штекерот мора да одговара на орев, земете хексагонални завртки За пример : meature на растојание низ хексагонални nut Choose право штекер. Како што е прикажано подолу, на растојание низ хексагонални орев е 18.95 мм и треба да се избере 19mm socket
Приклучок Должина Избор Долго чашката е потребно во некои occations, ако завртки се во длабока топ-дупка и орев треба да се претвори throught долга дистанца
Со користење на современа Опрема Топлински Отпор ви Овозможи брз собранието & disassenbly милион пати

Главните карактеристики

боја:
краток 9PCS, долго 4PCS
Број На Модел На:
LOMVUM socket
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
LOMVUM

Избор на клиент