• Новак
Повик за Пролет 2 Парчиња поставува женски Спортски одговараат на Голема големина Патент Sweatshirt Злато сомот Маскирани Дама Спортски Облека поставува

Повик за Пролет 2 Парчиња поставува женски Спортски одговараат на Голема големина Патент Sweatshirt Злато сомот

DEN 1591.00
DEN 3119.52
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина XL 54 58 / 92-96 38 / 2 XL 55 59 / 97-101 39 / 3 XL 56 60 / 102-106 40 / 4 XL 57 61 / 107-111 41 / 5 XL 58 62 / 112-116 42 / 1 Lnch=2.54 см
Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата за ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) панталони lenght половината(Истегнување) Хип големина Нозе Бедрото XL 93 / 88-92 / / 2 XL 94 / 93-97 / / 3 XL 95 / 98-102 / / 4 XL 96 / 104-107 / / 5 XL 97 / 108-112 / / 1 Lnch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Главните карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Материјал:
Простор Вата,Полиестер,Памук
Декорација:
Zip,Џебови
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
Женски Спортски одговараат на
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Затворање Тип:
Патент
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик

Избор на клиент