• Новак
Бебе Девојка Памук Џемпер Облека корејски Мода Рака Schoolbag Фустани за Девојка Студент Девојки Цртани Букви Pullovers Блузи 2-6Y

Бебе Девојка Памук Џемпер Облека корејски Мода Рака Schoolbag Фустани за Девојка Студент Девојки Цртани Букви

DEN 665.00
DEN 738.72
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


[Description] : Т Риза за
[Боја] : БЕЛА РОЗОВА
[Size] : 2 T,3 T,4 T,5 T,6 T
[Материјал] : ПАМУК
[ Пакување] : 1 buc Спакувани Во 1 Торба
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата,на возраст само предложен не е точно според различни Деца.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 4T, 5T, 6T, 3T
Бренд Име:
preax
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Повик
Декорација:
Шема
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
ELL18040202
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
клучни зборови 1:
на дното кошула за девојка
клучен збор 2:
т кошула деца
клучен збор 3:
детето модел топ 100
клучни зборови 4:
Девојки, T-shirt
клучни зборови 5:
т кошула момчиња
клучни зборови 6:
момчињата т кошула
клучен збор 7:
децата облека
клучни зборови 8:
Долги Ракави, кошула Т
клучни зборови 9:
писмо printiing блузи
клучни зборови 10:
печати цвет

Избор на клиент