• Новак
6mm 8мм Мотоцикл CNC главниот дел на задната суспензија Лизгачот Spools стојат завртки За Јамаха MT07 MT09 мт-07 FZ 07 мт-09 МТ 03 МТ 10 r1 р3 r6 r15 r25

6mm 8мм Мотоцикл CNC главниот дел на задната суспензија Лизгачот Spools стојат завртки За Јамаха MT07 MT09

DEN 419.00
DEN 460.32
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

НИ 31.07 / пар НИ 32.99 / парче НАС 11.88 / пар НИ 17.18 / парче НАС 7.99 / парче НАС 11.98 / парче НАС 9.99 / парче НАС 25.99 / парче НАС 19.49 / парче НАС 16.69 / set CNC Алуминиум главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот за Да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над и да го поставете вашиот мотор на штандот ЕЛОКСИРАНИ - за Да се спречи корозија; НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗАВРТКИ - За долг живот. Материјал : 6061 T6 палка Алуминиум Објектот е лесно да се инсталира без инструкции пред да го одржи редот. Боја : Како на сликата покаже Кол : 1 Пар Производ Покажува :

Главните карактеристики

боја:
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
СС-001
Објектот Должина:
4.58cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
110g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки
Fitment:
за јамаха mt07 мт-07 мт 07 fz-07 FJ07 2014-2016

Избор на клиент