• Новак
Карбонски Влакна Винил Налепница Вратата sill scuff плоча Автомобил додатоци Налепници За ХОНДА, ГРАДСКИ автомобил стил

Карбонски Влакна Винил Налепница Вратата sill scuff плоча Автомобил додатоци Налепници За ХОНДА, ГРАДСКИ автомобил

DEN 473.00
DEN 556.80
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Карбонски Влакна Винил Налепница Автомобил Вратата Sill Заштитник Scuff Плоча За ХОНДА, ГРАДСКИ Автомобил Додатоци
1.Пакет : 4pcs автомобил вратата sill(2 парчиња за Пред врата+2 парчиња за задната врата)
2.Материјал : 4 D карбонски влакна Винил налепница
Функција : Апсорбира влијанија и го спречува гребнатини. Може да ги покрие постојните гребнатини, им даде на вашиот автомобил девојче стил. Може ефикасно да се заштити работ на надворешната Врата Sill Плоча , за да се спречи триење нула lnstallation е многу лесно. тоа се лепило на грбот. кога ќе го инсталирате налепница (можете да го посипете некои вода на задната страна од етикетата потоа можете да се движите налепници слободно да се избегне донесувањето на wrongposition )

Главните карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
карбонски влакна винил налепница
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Избор на клиент