• Новак
12PCS 2018 Природни влакна Крим Работи Навистина Добро За Psoriasi Eczma 29А

12PCS 2018 Природни влакна Крим Работи Навистина Добро За Psoriasi Eczma 29А

DEN 527.52
Во достапна форма

Пристапност

Функција : тврдоглави ringworm, егзема, Хонг Конг раце, Хонг Конг нозе, кожата pruritus, псоријаза, краста, пари ringworm, jock чеша. 1, производ шише е многу мал, нето тежина 7.5 грама, шише дијаметар еднаков на околу еден долар паричка. 2, различен од другите Тајландски мирисна серија бебе во продавница, овој производ го има лекот вкус, ве молиме да не купувам да мирис чувствителна личност. 3, на маст мириса ќе се чувствувате масло, да се исуши за време и потоа во кревет О.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
масажа крем
сертификација:
GZTZ
Употреба:
Телото
Сертификат Број:
GZ235434234
Состојка:
Природни влакна Крим Работи Навистина Добро За Psoriasi Eczma 29А
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
FH2345623234
Бренд Име:
OLOEY
Земја/Регион на Производство:
Кина
Функција:
Природни влакна Крим Работи Навистина Добро За Psoriasi Eczma 29А

Избор на клиент