• Новак
Површината се качи на таванот светлина тела за спалната соба дневна соба Акрилик таванот светилка Декоративни абажур Lamparas де techo

Површината се качи на таванот светлина тела за спалната соба дневна соба Акрилик таванот светилка Декоративни

DEN 5311.00
DEN 6638.40
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Големина на :
Dia540x H140mm 50 W
Dia620x H150mm 80 W
Dia900x H180mm 100 W
Главните Материјали : Хардвер+Акрилик
Напон : 85-265 V
Далечинска Контрола : ДА
Затемнување : ДА
Извор на светлина тип : LED Чипови
Крај : Насликани
Извор на светлина Вклучени или Не : Да
Претпазливост :
1>Црна Боја Треба За 1 Недела Да го Произведува
2> Brightness Dimmable : Не вклучуваат само 3 светла боја топло бела и природните бела и кул бело , но, исто така, може да затемнување светлината

Главните карактеристики

Абажур Боја:
бела боја, црна боја
Боја На Каросеријата:
Дијаметар 54cm, со Дијаметар од 62cm, со Дијаметар од 90см
Wattage:
white, warm white, Brightness Dimmable
Тип На Објект:
таванот светла
Материјал:
acryl
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
2666
Тело Материјал:
ПВЦ,Железо
База Тип:
FESTOON
Осветлување Област:
15-30square метри
Бренд Име:
YANGHANG
Е Светилки Вклучени:
No
Примена:
Трпезарија
Стил:
Модерна
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Употреба:
Дневно осветлување
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3YEAS
Карактеристики:
 на глуварче
Напон:
90-260V
сертификација:
CE
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Број на извори на светлина:
9

Избор на клиент