• Новак
Топла Продажба 2/3/4/5/6 Серија Airless Спреј Совет Млазницата за Титан Вагнер Graco Боја Sprayer

Топла Продажба 2/3/4/5/6 Серија Airless Спреј Совет Млазницата за Титан Вагнер Graco Боја Sprayer

DEN 157.92
Во достапна форма

Пристапност

Пред цифра претставува спреј стапка, поголем број, пошироката спреј шема, проследено со двајца претставници на протокот, поголем бројот, толку е поголем проток. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.8" 6 Серија : 300мм-350mm/11.84" 5 Серија : 250mm-300мм/9. Лесно операција, одлична atomization и анти префрлен од чистење способност.Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет. За мали до средни и големи станбени, комерцијални згради спреј работи, sprayable ентериер и екстериер латекс, маслени бои. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 x Airless Спреј Совет. Во зависност од големината на отворот, распонот ќе бидат различни.9" 3 Серии : 150mm-200mm/5.87" Серија 4 : 200mm-250mm/7. 2/3/4/5/6 Серија Sprayer млазницата, моделот е завршена, лесно да се носат, издржливи. Спецификации : Име на Производ : Airless Спреј Совет Тип : 211/311/315/411/415/515/517/519 Боја : Жолто+Црна Модел ширина : 2 Серија : 100mm-150mm/3. Поради својата одлична дизајн, брз и лесен за чистење, едноставно ротирање на млазницата да се мијат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.7" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BENGU
Број На Модел На:
11AG400207-211
DIY Материјали:
Боја & Украсување

Избор на клиент