• Новак
AMOURJOUX рачно изработени Гроздобер Зелени Зрнца Етничка Шарм Хривнија Златна Боја Beaded Синџир Осилото Нараквици За Жени

AMOURJOUX рачно изработени Гроздобер Зелени Зрнца Етничка Шарм Хривнија Златна Боја Beaded Синџир Осилото Нараквици

DEN 138.00
DEN 179.52
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


1
Стил : мода накит, Материјал : Смола/Легура Должина : 17.5+1cm Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 нараквица, OPP вреќа,Стандарден Пакет Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
AMOURJOUX
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
123211344
Функција:
Декорација
Продавница и намалувањето:
на располагање
Wholesales:
на располагање
Метал:
Еко-Пријателски
Услови:
100% нови
Сезоната:
сите

Избор на клиент