• Новак
Bg-477 Кул жените целосна начичкана црна кожа колани за фустани дизајнер на рачно изработени широк протега појас дама кристал појас онлајн

Bg-477 Кул жените целосна начичкана црна кожа колани за фустани дизајнер на рачно изработени широк протега

DEN 653.00
DEN 816.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Bg-477 Кул жените целосна начичкана црна кожа колани за фустани дизајнер на рачно изработени широк протега појас дама кристал појас онлајн
Појас Пред Ширина : 30cm
Појас должината одговара половината од 65cm да 90cm
Ве молиме проверете ја вашата половината пред место цел, ви благодариме!

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Cummerbunds
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Материјал:
PU
Број На Модел На:
Bg-477
боја:
Црна , бела, црвена
Ширина:
Ultra Wide belt
Тока:
златен Метал Pin тока
елемент:
начичкана појас
Функција:
еластичен појас
Појас Должина:
92cm
одговара на половината:
65cm да 90cm

Избор на клиент