• Новак
qloblo стил деца сандали момчиња девојчиња деца лето плута рамен кожени чевли бебе години сандали токи Секојдневен чевли плажа

qloblo стил деца сандали момчиња девојчиња деца лето плута рамен кожени чевли бебе години сандали токи Секојдневен

DEN 823.00
DEN 1097.28
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Вие'd подобро мерка бебе нога должина од владетел.5 cm грешка поради прирачник за мерење . Ве молиме овозможи insole должина 0. Ве молиме изберете вистинската големина. И Бидејќи на долго време, време на испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail и детето ќе растат брзо ве молиме изберете повеќе поголемо големина на чевли за вашето дете.Ние се обидовме потрудиме да се одбие некои чевли на visiable gule. Не't одберете директно во зависност од вашите навики. Вие исто така може да +1 cm ако бебето нозе се масти. Белешки : 1. Повеќето чевли ќе биде совршено доставени до вашата рака : ) .Но, малку малку Gule марка на делумно чевли е неизбежно се случи за време на фабрика производство. Сите чевли ќе биде транспортирана со меур торби,не кутии !!!
.Insole должина = дете 's foot должина + 0. Ако дури и не може да прифати било малку малку gule,ние'повторно жалам што вие може да се обидете други продавници.
Драги пријатели : Бидејќи сите деца чевли големина е разликата,Кога ќе ги нарачате на детски чевли,треба да се во согласност со Нашите големина и внатрешна должина. Ние може да ви вратат парите, освен превозот полнење од Кина до вашата дестинација (која ние ја платиле Кина пост или други express) .

Главните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 6.5, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Возраст Опсег:
6T,9T,14T,3T,4T,13T,12T,10T,>14T,8T,11T,7T,5T
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Бренд Име:
qloblo
Outsole Материјал:
корк
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Декорација:
мешана боја
Горниот Материјал:
PU
боја:
црна, сина, зелена, црвена, кафеава
Сезоната:
Лето
број:
313

Избор на клиент