• Новак
1 Buc Фондацијата Сунѓерот Лицето Шминка Сунѓерот Козметички Издувам Беспрекорна Убавина Прав Издувам Шминка Алатки за лице

1 Buc Фондацијата Сунѓерот Лицето Шминка Сунѓерот Козметички Издувам Беспрекорна Убавина Прав Издувам Шминка

DEN 66.00
DEN 66.24
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


Тема : ~100% сосема нов и висок квалитет. ~Материјал : Латекс ~Боја : Розова,Виолетова,Тен,Се Зголеми Црвена,Сина,Црна... ~Облик : Gourd ~Големина На :
ФА - Мала Големина : 32*46mm (Овој стил е многу мал , ние не препорачуваме да се купи оваа) FB - Големи Димензии : 40*60mm (Овој стил е многу голема, ве молиме да се купи овој стил) ~Пакет се вклучени :
1 x Сунѓерот Прав Издувам ~Дава основа апликација секој пат. Стави шминка на како про - рамномерно дистрибуира шминка па нема области со премногу или премалку покриеност ~Форми се идеални за сите видови на шминка апликација.
~Производ е обновливи ако се грижеше за правилно - ако користи на дневна основа, ние го препорачуваме миење на сунѓерот често со блага чистење и се исуши. ** * За најдобри резултати : Миење сунѓери за употреба
Gourd Козметички издувам Производ шоу

Главните карактеристики

Бренд Име:
Aigomc
Број На Модел На:
Т-Здив-ФА/Б
Материјал:
Латекс
Големина:
32*46/40*60
Количина:
1pcs
Тип На Објект:
Козметички Издувам

Избор на клиент