• Новак
2017 Нови Кожни Јакни Мажите Есен Зима Кожна Облека, облека за Мажи Кожени Јакни Машки Бизнис секојдневен Палта

2017 Нови Кожни Јакни Мажите Есен Зима Кожна Облека, облека за Мажи Кожени Јакни Машки Бизнис секојдневен

DEN 2041.44
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Материјал:
СТП,Faux Кожа
Број На Модел На:
WC0013
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Патентите
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Јака:
Стенд

Избор на клиент