• Новак
Висок квалитет на Работната Плоча за DX2355 DX2358 480030-001 МЦП-N61 целосно тестирани&работи совршен

Висок квалитет на Работната Плоча за DX2355 DX2358 480030-001 МЦП-N61 целосно тестирани&работи совршен

DEN 2160.00
Во достапна форма

Пристапност

Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем). Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба. Откако ќе ремонтирам или расклопување тоа, или гаранција на етикетата е оштетен, ние не дава никаква гаранција или враќање на средствата. Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила. Објектот се КОРИСТАТ (или Обновена), не се измери преку нови стандарди. Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина. За која било причина, ако сакате целосна наплата, ќе треба да го испрати назад до нас. Ние ќе се обиде најдобро да ви даде најдобриот една.
Висок квалитет на Работната Плоча за DX2355 DX2358 480030-001 МЦП-N61 целосно тестирани&работи совршен
Матичната плоча се целосно тестирани,како што се apperance,3 D,сите интерфејси,внатрешниот и надворешниот екран. Ние не прифаќаме било каква причина за безусловно целосна наплата.

Главните карактеристики

Пристаништа:
USB 2.0,USB 3.0
Меморија Тип:
DDR3,DDR2
Чипсет:
H61
Бренд Име:
MLLSE
Тип Socket:
чашката p
Број На Модел На:
DX2355 DX2358 480030-001 МЦП-N61
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Користи
Примена:
Десктоп
Квалитетот состојба:
оригиналниот
Тест Состојба:
100% тестирани пред превозот
Испорача време:
2 работни денови
Пакет:
Стандард
испорака:
DHL ЕМС FEDEX ARAMEX ПРОЗОРЦИ ПОСТ
Поддржува Прикаже Излез:
Yes

Избор на клиент