• Новак
Три Четврт Ракави Длабоко V Вратот Chiffon Блуза на Големи Големината на женските Кошули Асиметрични Лето Евтина Облека Кина Blusas

Три Четврт Ракави Длабоко V Вратот Chiffon Блуза на Големи Големината на женските Кошули Асиметрични Лето Евтина

DEN 761.00
DEN 1171.20
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
QINSIR
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал

Избор на клиент