• Новак
26pcs Картичка+2 парчиња Вода пенкало Писмо Дигитални Магија Вода Цртање Книга Магијата Пен Сликарство Одбор за Децата Образование Цртање Играчка

26pcs Картичка+2 парчиња Вода пенкало Писмо Дигитални Магија Вода Цртање Книга Магијата Пен Сликарство Одбор

DEN 604.00
DEN 863.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Тоа може да се користи како подарок за децата сигурност и заштита на животната средина. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот tu врати предметите. Тоа нема да биде тешко да се подготви или секрет. Тоа е безбедно и сигурно, и ќе не дамка децата облека и животната средина. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Топло потсетување : Пред користење на вода и четка, натопете вода за некое време, користете тоа тивко и потоа го користи повторно, инаку тоа е лесно да се оштети површината на платно, поради што и гребнатини. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Ако нашите производи се добри,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и запишете ги вашите ставови за нашите производи и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните карактеристики

Материјал:
Картон
Предупредување:
Не може да се јаде
Тип:
Цртеж Играчки Сет
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
TOY108
Класификација:
Боја Учење Лаптоп/Боење Лаптоп
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
луди спин

Избор на клиент