• Новак
Мотоцикл Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Течност Првенство За Хонда CBR1100XX CBR300R CB300F ФА CBR500R CB500F X

Мотоцикл Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Течност Првенство За Хонда CBR1100XX CBR300R CB300F

DEN 479.52
Во достапна форма

Пристапност

11 / парче НАС 37.
Детали За Производот :
ь Бренд Име : LANQIAN
ь Место на Потекло : Кина
ь Состојба : 100% сосема нов
ь Количина : 1 парче мотоцикл кочница резервоар за нафта
ь Боја : Црвена/Сино/Зелено/Црна/Портокал/Gold/Сребрена/Сива
ь Материјал : висок квалитет на алуминиум
ь Висок квалитет, многу издржливи
ь Една страна Заградата
ь Лесна инсталација.99 / set НИ 37.
Декорација :
За Suzuki Јамаха Kawasaki Хонда Ducati Aprilia Benelli KTM
Генерално, погоден за повеќето мотоцикли, ве молиме потврдете дали таа е погодна за вашиот велосипед пред да нарачате. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање. Тоа може да се врати минатото перформанси и подобар автомобил перформанси.
ь Примена : Мотоцикл Универзална одговара
Пакување : сунѓерот завиткани, долги транспорт, не е лесно да се оштети.
Производ displa y
Производ Големина
Производ сплит
Инсталација ефект
НИ 8. Ако не сакате ЛОГОТО, ве молиме оставете порака.
Ние ги испратите на ЛОГОТО производи од стандардните. Поради прирачник за мерење, 1-3мм грешка е дозволено.08 / парче НАС 9.99 / пар НИ 6. Ова е алтернативна дел од вашиот велосипед кочница цилиндар. Тоа е време да ја замените и надградба на велосипед кочница резервоарот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
LANQIAN
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
ОК-005
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
3cm
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
Супериорни перформанси
боја:
црна/gold/сребрена/сино/портокал/зелена/црвена/сива
Одговара:
За Suzuki Јамаха Kawasaki Хонда Ducati Aprilia Benelli KTM
квалитет:
1 Парче
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Функција:
течност за reservioir
Fitment:
повеќето мотоцикл
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
е слободен shiping:
Yes
Број На Производ:
FT41 A55171202809

Избор на клиент