• Новак
10 Бои Големи Точки Жените Памук Sock Влечки Женски Симпатична Бонбони Невидливи Вентилација Брод Чорапи Ниска Глуждот Трикотаж За Жена Sock

10 Бои Големи Точки Жените Памук Sock Влечки Женски Симпатична Бонбони Невидливи Вентилација Брод Чорапи Ниска

DEN 37.00
DEN 72.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Повратни информации & По Продажба на Услуги Wuxi Marca Поло Трговец co. И ние сме горди да се обезбеди крпа резерви да клиенти од целиот свет.Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.Превозот времето е проценка.,Itd
Превозот Компанија Estimted Превозот Време на Превозот Цена Кина Пост Воздух 15-25 работни дена Бесплатен превозот ЕМС 5-9 Работни дена Зависи од вкупната тежина на вашата нарачка. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите може да биде мало боја разлика. Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде 5% попуст на секој стоки во нашата продавница следниот пат кога ќе се платат. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе се потврди имате receied стоката.Byers се одговорни за сопствени должност, ако е потребно. Методи за плаќање Wuxi Marca Поло Трговец co. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 200 вработени во Азија ,Европа и Америка.,Itd Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон. Кога ќе ја платат нарачката,ве молиме според бројот на големината спецификација Затоа што големината е според Кинески,тоа би можело да биде поголема или помала.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
MKD00049
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
Ayaco.Фан
боја:
Како се покаже слика
Сезоната:
Пролет лето Есен

Избор на клиент