• Новак
270mm Кастрење Видов 3 Рабови за Сечење 65 Mn Дрво Градинарски Алатка со Дрво Рачка-C90A

270mm Кастрење Видов 3 Рабови за Сечење 65 Mn Дрво Градинарски Алатка со Дрво Рачка-C90A

DEN 171.00
DEN 201.60
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Спецификации : Состојба : Сосема Нов Материјал : 65# Mn Заби Тип : Крупни-заби Тип : Ножовка Рачка Материјал : Дрво Сечилото заби : 3 Рабови за Сечење Нож Должина : 270mm/10.63" Вкупна Должина : 404mm/15.91" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 x Кастрење Видов

Главните карактеристики

Забите По Инч:
6
Материјал:
Челик
Бренд Име:
BENGU
Забите тип:
Крупни-заби
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
C90A
Тип:
кастрење видов
Материјал:
65# Mn

Избор на клиент