• Новак
Три Mishki HZX397# 10*20.5 cm sickle и чекан ѕвезда ссср во руската автомобил налепница авто смешни автомобили налепници

Три Mishki HZX397 10*20.5 cm sickle и чекан ѕвезда ссср во руската автомобил налепница авто смешни автомобили

DEN 55.00
DEN 57.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Три Mishki HZX397# 10*20.5 cm sickle и чекан ѕвезда ссср во руската автомобил налепница авто смешни автомобили налепници
Ние ви препорачуваме да се купи 4 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Главните карактеристики

Стил:
1 дел, 2 парчиња, 3 парчиња, 4 парчиња
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
10cm
Име На Модел:
HZX397
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Објектот Ширина:
20.5cm
Материјал Тип:
Пластични
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Три Mishki
боја:
Црвена,жолта
дизајн:
CCCP,sickle и чекан ѕвезда ссср во русија

Избор на клиент