• Новак
1pc Не-плетени Лепило Катетери Фиксација + 2 pc Двојно Балон Fr16 Т Начин Фоли Катетер балон volumn 30ml +50мл

1pc Не-плетени Лепило Катетери Фиксација + 2 pc Двојно Балон Fr16 Т Начин Фоли Катетер балон volumn 30ml +50мл

DEN 648.00
DEN 719.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

1pc Не-плетени Лепило Катетери Фиксација + 2 pc Двојно Балон Fr16 Две Начин Фоли Катетер балон volumn 30ml

Главните карактеристики

Предмет:
Медицински Науки
Број На Модел На:
00253623
Бренд Име:
ENOVO
Тип:
Медицински Науки
Материјал:
Не-плетени+ 100% латекс Фоли
Број На Модел На :
10.5 см *6.5 см
Големина:
10.5cm *6.5cm; Catheter Fr16
Количина:
2 парчиња катетер + 1pc лепило носителот
Sterialized:
Yes E. O. sterilized
Пакување:
Блистер поединечно
Употреба:
латекс силикони ПВЦ катетер одредување на урина дренажа
Полица Време:
2 години
многу:
2 парчиња/ многу

Избор на клиент

85cm Скелет
  • Новак

85cm Скелет

DEN 2400.00

Име на производ : 85cm Скелет Производ No : HR102 Материјал : ПВЦОпис : Оваа половина големина на скелетот содрж

Мозокот Модел
  • Новак

Мозокот Модел

DEN 1536.00

Име на производ : Мозокот Модел Производ No : HR304 Материјал : ПВЦОпис : Демонстрира надворешните карактери