• Новак
Silks и satins преносни еден cauterize крпа покрие торба moxibustion кутија вратот moxa прибор

Silks и satins преносни еден cauterize крпа покрие торба moxibustion кутија вратот moxa прибор

DEN 1254.24
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
1245
Големина:
Large
Примена:
Вратот
Бренд Име:
KALANLIN
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
moxa вид уред:
семејството тип
Дупка број:
Една Дупка

Избор на клиент