• Новак
Замена На Висок Квалитет 4.7 За Micromax Се Обединат 2 A106 Паметен Телефон На Допир Digitizer Сензор Надворешното Стакло Леќа Panel

Замена На Висок Квалитет 4.7 За Micromax Се Обединат 2 A106 Паметен Телефон На Допир Digitizer Сензор Надворешното

DEN 280.00
DEN 297.60
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Екранот:
4.7
Број На Модел На:
За Micromax се обединат 2 A106
Бренд Име:
Се Сретне Мравка
Компатибилен Бренд:
за micromax
боја:
црна, Бела
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Кина
цена:
Трговија на големо
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија

Избор на клиент