• Новак
10PC Hamsa Фауима Рака Око мушка Хривнија рачно изработени Монистра Еластична Бенд Унисекс НОВИ

10PC Hamsa Фауима Рака Око мушка Хривнија рачно изработени Монистра Еластична Бенд Унисекс НОВИ

DEN 652.00
DEN 815.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Retun
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
C : Други можете да изберете Western union Или TT надвор линија
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
organza торба
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
is_customized:
No
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
Б-52
Метали Тип:
Стакло
Материјал:
Стакло & Кристално
Синџир Тип:
еластична линија
Затворач Тип:
еластична линија

Избор на клиент