• Новак
WSJTZJRY 10 Ролни/многу Медицински Професионалец Eyelash Lash Продолжување Алатки Хартиена Медицински Лента Под Eyelash Лента

WSJTZJRY 10 Ролни/многу Медицински Професионалец Eyelash Lash Продолжување Алатки Хартиена Медицински Лента

DEN 223.00
DEN 278.40
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Должина:
10piece
боја:
Хартиена трака(9meters), хартиена трака(4.5 метри, PE лента (9meters)
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Количина:
1
Големина:
6 Rolls/lot
Број На Модел На:
JD_0189
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Бренд Име:
WSJTZJRY
Лажни Трепки Стил:
Други
боја:
Бела
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини

Избор на клиент