• Новак
За Huawei М5 СТП Кожа Случај Покрие Тенок Таблета Fundas Заштитна се Залагаме За Huawei MediaPad М5 8.4 SHT-AL09 SHT-W09 Школка на кожата

За Huawei М5 СТП Кожа Случај Покрие Тенок Таблета Fundas Заштитна се Залагаме За Huawei MediaPad М5 8.4 SHT-AL09

DEN 500.00
DEN 595.20
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

6, ако вашиот превозот адреса припаѓа на DHL/Федекс оддалечена област.Инаку ќе го промени тоа да Хонгконг пост. Shockproof Целосно покривање заштита
3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат . Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.4" SHT-AL09 SHT-W09 Школка на кожата
Media Pad М3 Луксузни СТП Кожа Стојат 8. 5, Сите производи се качил преку строга тест пред пратката . ( Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО . Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел . 4 , Ако не се примени на објект за време на Испорака , ве Молиме контактирајте не преку е-пораки ако имате било какви прашања .
За Huawei М5 СТП Кожа Случај Покрие Тенок Таблета Fundas Заштитна се Залагаме За Huawei Media Pad М5 8. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. 3 , Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз , ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност . Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност .

Главните карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Shockproof,Анти-Прашина
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Бренд Име:
PAISE
Број На Модел На:
За Huawei MediaPad М5 8.4 SHT-AL09/SHT-W09
Пакет:
No
Ширина:
14cm
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
22cm
Модел Компатибилност:
За Huawei MediaPad М5 8.4 SHT-AL09/SHT-W09
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Апликацијата Лаптоп Големина:
8.4(8.4)
Функција:
анти-прашина/Ултра-тенок
Функција:
нечистотија-отпорни/Авто sleep/wake up
боја:
Како што сликите покажуваат
Големина:
8.4 inch
Материјал:
СТП Кожа
Тип:
Мода/Неврзан/Ретро
Пакет:
OPP вреќа
Модел Компатибилност:
За Huawei MediaPad М5 8.4 SHT-AL09/SHT-W09
модел компатибилност 1:
За Huawei MediaPad М5 8.4
кодот:
wenyi

Избор на клиент