• Новак
ZEROUP Круг Ѕвезда Срцето Топката Монистра Уво Капка Pendant Додатоци Ѓердан Шарм Накит Компоненти Diy Материјал 10pcs

ZEROUP Круг Ѕвезда Срцето Топката Монистра Уво Капка Pendant Додатоци Ѓердан Шарм Накит Компоненти Diy Материјал

DEN 88.00
DEN 109.92
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-60 дена да пристигне од Кина Пост Воздух Mail. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере Ако количината која треба е голем,ве молиме да бидат слободни да контакт. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Шарм

Избор на клиент